دانلود آخرین ورژن نرم افزار OpenIV

همانطور که می دانید یکی از معروف ترین برنامه ها در زمینه ادیت GTA IV و EFLC بی شک SparkIV است. اما در مقابل آن یک برنامه قدرتمند دیگری به نام OpenIV نیز وجود دارد که اکنون آخرین نسخه منتشر شده آن را می توانید در ادامه دانلود کنید.

یکی از برتری های این برنامه نسب به SparkIV توانایی اضافه کردن فایل به آرشیوها هست. یعنی می توانید به آرشیوهایی مانند IMG فایل اضافه کنید و فقط محدود به جایگزین کردن نیستید! ویژگی برتر دیگر نمایش جزئیات بیشتر مدل های ۳D هست که این مورد بیشتر به درد تبدیل کنندگان و سازندگان مد میخوره. همینطور بروز بودن و سازگاری با بازی های دیگر از دیگر ویژگی های برتر OpenIV است.

آموزش نصب : قبل از شروع هر کاری ابتدا به اینترنت وصل شوید. بعد بر روی ovisetup.exe کلیک کنید. حال با یک صفحه لودینگ مواجه خواهید شد. بلافاصله بعد از آن، از شما زبان مورد نظر را خواهد پرسید. English را انتخاب کرده و Continue رو بزنید. بعد ازلودینگ به صفحه قوانین خواهید رسید. تیک پایین را فعال کنید و دوباره Continue رو بزنید. حلا بر روی Install Now کلیک کنید.

در صورتی که می خواهید آیکون این برنامه در دسکتاپ شما ایجاد شود، Customize را بزنید و در صفحه جدید تیک موجود در قسمت Create desktop icon را فعال کنید و بعد Install Now را بزنید.

حال از شما یک سوال خواهد پرسید که “فایلی با حجم حدودا ۶ مگابایت دانلود خواهد شد. آیا مایلید ادامه دهید؟”. در اینجا Yes را بزنید و منتظر بمانید تا مراحل دانلود تمام شد.

خوب شما با موفقیت نرم افزار OpenIV را نصب کردید. حال برای استفاده از این برنامه مراحل زیر را طی کنید:

OpenIV را اجرا کنید. در اولین قسمت از شما می خواهد که بازی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. در این لیست سه بازی وجود دارد: GTA IV و GTA EFLC و Max Payne 3. برای مثال من بازی GTA IV را انتخاب کردم و روی آن کلیک کردم. بعد از این کار وارد بخش دیگری خواهید شد. ممکن اسا از شما نامتان را بخواهد. اسم خودتان را وارد کنید و بعد Continue را بزنید. بعد از شما مسیر بازیتان را خواهد پرسید. روی Browse کلیک کنید و مسیر بازیتان را انتخاب کنید. اگر مسیر درست وارد کرده باشید، نوشته ای سبز رنگ ایجاد خواهد شد که در آن نام و ورژن بازیتان وجود دارد. برای مثال برای من نوشته زیر ظاهر شد:

Successfully: GTA IV, version 1.0.7.0
OpenIV can work with this file.

در آخر بر روی Continue کلیک کنید. کار شما تمام شد و می توانید از این برنامه برای ویرایش بازی خود استفاده کنید.

از این پس وقتی این برنامه را اجرا کردید، فقط کافیست بازی خود را انتخاب کنید تا وارد صفحه اصلی شوید.

دانلود با لینک مستقیم از سرور بروز گیم

رمز فایل : www.broozgame.ir

حجم فایل : ۱٫۶ مگابایت

منبع : بروز گیم

3

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.